
Втулка балки AUDI, SEAT, SKODA, VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900551247
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки AUDI, SEAT, SKODA, VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29921 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x45x40мм., орієнтовна вага - 0,18200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29921 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
