
Пильовик рул. рейки DAEWOO LEGANZA (Вир-во LEMFORDER)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900551274
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки DAEWOO LEGANZA (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30194 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30194 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Vectra, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
