
Пильовик рул. рейки NISSAN, RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6900551287
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки NISSAN, RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34714 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x170x60мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34714 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Juke, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
