
Накінечник керма. LADA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900551318
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. LADA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35042 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35042 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Granta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
