
Пильовик рул. рейки AUDI, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900551391
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки AUDI, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34921 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x210x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34921 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
