
Пильовик рул. рейки MB передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900551401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки MB передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34916 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x210x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34916 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, SLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
