
Пильовик рул. рейки MB передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900551443
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки MB передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33624 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x220x70мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33624 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
