
Пильовик рульової рейки HYUNDAI ACCENT II-III, GETZ, KIA CERATO 01-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6900551444
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки HYUNDAI ACCENT II-III, GETZ, KIA CERATO 01-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33622 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x70мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33622 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Cerato Koup, Accent, Getz, Matrix, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
