
Тяга керма. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
770 ₴
- В наявності
- Код: 6900551482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34522 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x270x65мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34522 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
