
Тяга керма. CHEVROLET, HYUNDAI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900551484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CHEVROLET, HYUNDAI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34524 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x220x40мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34524 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
