
Пильовик рул. рейки NISSAN передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900551493
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки NISSAN передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34407 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x210x80мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34407 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
