
Накінечник рульової тяги MERCEDES GL-CLASS, M-CLASS(W164) 05- перед. міст праворуч (Пр-во LEMFORDER)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 6900551498
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги MERCEDES GL-CLASS, M-CLASS(W164) 05- перед. міст праворуч (Пр-во LEMFORDER)
Номер деталі 34084 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x270x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34084 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴
