
Тяга керма. CHEVROLET, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6900551532
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CHEVROLET, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 38031 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x380x40мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Примечание: Старый номер 34394 01.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38031 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Lexus, Chevrolet, Toyota |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Antara, Aurion, Camry, Captiva, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
