
Накінечник керма. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
760 ₴
- В наявності
- Код: 6900551538
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34318 01, призначена для DAEWOO, Nubira, CHEVROLET, Lacetti, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x205x50мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34318 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
