
Тяга керма. FORD передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 340 ₴
- В наявності
- Код: 6900551584
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FORD передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30915 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x310x40мм., орієнтовна вага - 0,61500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30915 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61500 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴
