
Пильовик рульової рейки OPEL ASTRA G, H, MERIVA B 98 - перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900551597
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки OPEL ASTRA G, H, MERIVA B 98 - перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34656 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x210x50мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34656 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
