
Тяга керма. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 6900551618
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30669 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x360x40мм., орієнтовна вага - 0,65300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30669 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65300 кг |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
