
Тяга керма. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
920 ₴
- В наявності
- Код: 6900551648
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31774 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x65мм., орієнтовна вага - 0,73500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31774 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73500 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
