
Важель маятниковий OPEL OMEGA A, B 86-03 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900551706
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важель маятниковий OPEL OMEGA A, B 86-03 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 14927 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x50мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14927 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
