
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 6900551730
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 18004 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x275x70мм., орієнтовна вага - 0,73500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18004 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | B3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73500 кг |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴
