
Накінечник рульової тяги NISSAN ALMERA II, MAXIMA 95- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
850 ₴
- В наявності
- Код: 6900551778
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги NISSAN ALMERA II, MAXIMA 95- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 16312 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,38500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 16312 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 200SX, Cefiro, Maxima, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38500 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
