
Тяга керма. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900551793
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 16400 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x350x70мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 16400 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
