
Накінечник керма. ISUZU, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
690 ₴
- В наявності
- Код: 6900551808
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. ISUZU, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 11711 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x90мм., орієнтовна вага - 0,44200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11711 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Frontera, D-Max, Monterey, Trooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44200 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
