
Накінечник керма. VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
660 ₴
- В наявності
- Код: 6900551889
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 12023 03, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x135x60мм., орієнтовна вага - 0,25700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12023 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 260, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25700 кг |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
