
Накінечник рульової тяги VOLVO S60, S80, V70 II 98-10 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 6900552024
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги VOLVO S60, S80, V70 II 98-10 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 26677 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x275x70мм., орієнтовна вага - 0,93500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26677 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93500 кг |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
