
Накінечник керма. CHEVROLET, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900552025
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник керма. CHEVROLET, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 26676 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x65мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26676 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
