
Тяга керма. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 6900552087
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 21855 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x440x40мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21855 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴
