
Тяга керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900552125
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 21424 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x230x40мм., орієнтовна вага - 0,45500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21424 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | B3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45500 кг |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
