
Накінечник керма. MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
660 ₴
- В наявності
- Код: 6900552215
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 11840 03, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x50мм., орієнтовна вага - 0,71200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11840 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71200 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
