
Накінечник керма. HYUNDAI, MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900552216
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. HYUNDAI, MITSUBISHI передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 11841 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,38400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11841 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L 300, L400, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, 3000 GT, Galant, Sonata, Sapporo, Eclipse, Cordia, Tredia, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38400 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
