
Накінечник тяги керма. VW T4 правий. (Вир-во Lemferder)
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 6900552318
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. VW T4 правий. (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 13794 02, призначена для VW, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,36800кг.
Примечание: ->Chass. 70-S-002 791.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 13794 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36800 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
