
Накінечник рульової тяги NISSAN PRIMERA 90- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
720 ₴
- В наявності
- Код: 6900553170
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги NISSAN PRIMERA 90- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 25204 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x90мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 25204 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, 100NX, Vanette, Primera, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
