
Тяга керма. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 6900553210
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 25459 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x430x60мм., орієнтовна вага - 1,21000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 25459 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.21000 кг |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴
