
Тяга керма. CITROEN, FIAT, LANCIA, PEUGEOT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900553303
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга керма. CITROEN, FIAT, LANCIA, PEUGEOT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 27702 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x350x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27702 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
