
Накінечник керма. CITROEN, FIAT, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 6900553341
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN, FIAT, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 28499 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x120мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28499 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
