
Пильовик рул. рейки CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900553443
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30149 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x250x80мм., орієнтовна вага - 0,08600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30149 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08600 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
