
Пильовик рульової рейки FORD TRANSIT 85-00 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900553449
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки FORD TRANSIT 85-00 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30189 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x180x50мм., орієнтовна вага - 0,12600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30189 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12600 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
