
Пильовик рул. рейки DACIA, NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900553454
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки DACIA, NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30212 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x50мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30212 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Espace, Logan/Stepway, Interstar, Movano, Sandero, Master, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
