
Пильовик рул. рейки RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900553455
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки RENAULT передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30214 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x170x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30214 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
