
Тяга керма. SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
970 ₴
- В наявності
- Код: 6900553496
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30334 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x350x50мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30334 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Toledo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
