
Тяга керма. NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 6900553560
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30682 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x280x40мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30682 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
