
Тяга керма. FIAT DOBLO (Вир-во Lemferder)
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 6900553633
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FIAT DOBLO (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31301 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x350x75мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31301 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴
