
Тяга керма. RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900553757
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 32013 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x70мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32013 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
