
Наконечник рульової тяги CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER 06- перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
960 ₴
- В наявності
- Код: 6900553773
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник рульової тяги CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER 06- перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33485 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x70мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33485 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴
