
Пильовик рул. рейки VW T5, MULTIVAN передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900553799
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки VW T5, MULTIVAN передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33616 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x80мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33616 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
