
Пильовик рул. рейки AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900553803
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33739 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x220x70мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33739 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, XL1, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
