
Пильовик рульової рейки FIAT DOBLO, SAAB 9-3 01-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900553845
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пильовик рульової рейки FIAT DOBLO, SAAB 9-3 01-перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34400 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x220x40мм., орієнтовна вага - 0,09400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34400 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Термопласт |
| Сумісність з маркою | Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 9-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
