
Підш. аморт. FORD, MAZDA передн. вісь (вир-во Lemferder)
740 ₴
- В наявності
- Код: 6900553885
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підш. аморт. FORD, MAZDA передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 34682 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x110мм., орієнтовна вага - 0,24500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34682 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, 2, Figo, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24500 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
