
Опора аморт. AUDI, SEAT задн. вісь (вир-во Lemferder)
940 ₴
- В наявності
- Код: 6900553906
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. AUDI, SEAT задн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 27189 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x80мм., орієнтовна вага - 0,44600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27189 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44600 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
