
Опора аморт. FORD, MAZDA передн. без підшип. (вир-во Lemferder)
720 ₴
- В наявності
- Код: 6900553958
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. FORD, MAZDA передн. без підшип. (вир-во Lemferder)
Номер деталі 28877 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28877 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
